Rozumiem. Zamknij!

Rekrutacja na studia zdalne 6 do 11 lat

Odkrywaj z nami nowe lądy i sprawdź, jak można poznawać świat we własnym pokoju! Uniwersytet Dzieci w Domu to innowacyjny program studiów do samodzielnej realizacji w bezpiecznych, domowych warunkach, w każdym zakątku Polski.

Każdy z trzech zestawów składa się z:
  • 5 warsztatów tematycznych,
  • pudełka edukacyjnego,
  • elektronicznych materiałów dodatkowych: filmów oraz instrukcji głosowych do samodzielnego wykonania eksperymentów.

Jak to działa?

Roczne studia zdalne to 3 zestawy edukacyjne: KURA, NOS i MAGNES. Każdy z nich składa się z 5 warsztatów, które łączą nauki ścisłe, przyrodnicze i sztukę. Metodyka zajęć oparta jest na sprawdzonej Metodzie Pytań i Doświadczeń.

Dzieci są zapisywane na kierunek studiów według roczników:

Co to znaczy dla Twojego dziecka?

• Otrzyma pudełka edukacyjne oraz instrukcje głosowe, które ograniczą do minimum pracę dziecka przed ekranem
  • Weźmie udział w 15 interdyscyplinarnych warsztatach podzielonych na 3 bloki tematyczne i zamkniętych w 3 pudełkach edukacyjnych
  • Będzie miało kontakt z naukowcami i ekspertami poprzez film oraz opracowane przez niego warsztaty
  • Rozwinie swoją ciekawość w bezpiecznych warunkach, bez wychodzenia z domu
  • Zdobędzie wiedzę przez eksperymenty i dobrą zabawę
  • Nauczy się samodzielnie szukać odpowiedzi na najtrudniejsze pytania

1. Rekrutacja trwa do wyczerpania miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  2. Zapisy odbywają się na stronie internetowej (klik!)
  3. Termin płatności za studia to 10 dni od zgłoszenia dziecka.
  4. Potwierdzenie przyjęcia dziecka na studia zostanie przesłane na adres e-mail rodzica/opiekuna.

Opłata statutowa i stypendia

Fundacja Uniwersytet Dzieci jest organizacją non profit, co oznacza, że całość pozyskanych środków przeznaczona jest na organizację zajęć i realizację celów statutowych.

Opłata statutowa za cały rok studiów (i działania Fundacji) wynosi 690 zł.
Rok 2020/21
Całość kwoty / I rata
II rata
Kwota
690 zł / 345 zł
Termin wpłaty
do 10 dni od zgłoszenia dziecka
do 10 października 2021
Jak dokonać opłaty? - kliknij
Tylko terminowe dokonanie opłaty za udział studenta/studentów w zajęciach jest gwarancją zapisania dziecka na studia.
Stypendia
Fundacja Uniwersytet Dzieci może dofinansować studia dziecka. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie.

Fundusz stypendialny to wpłaty prywatnych Darczyńców!
Dzięki wsparciu Darczyńców, Uniwersytet Dzieci jest otwarty dla wszystkich. Mogą Państwo przekazać darowiznę i podarować indeks na nowy rok akademicki! #PodarujStypendium

Regulamin studiów na Uniwersytecie Dzieci

Zasady uczestnictwa w zajęciach Uniwersytetu Dzieci określa regulamin.
Prosimy o zapoznanie się z nim. Zgłaszając dziecko na studia akceptują Państwo jego treść.

Plan zajęć

Wybierz miasto