Opinie

  • Opinie rodziców
  • Opinie dzieci
  • Opinie naukowców
  • Opinie pracowników

Uniwersytet Dzieci to wspaniała inicjatywa. Polecam ją zawsze wszystkim znajomym. Mój syn jest bardzo zadowolony z zajęć, bo wykraczają poza program zajęć szkolnych. Jeżeli ktoś chce rozwijać dziecko, to Uniwersytet Dzieci jest najlepszym miejscem.

Anna Lesiakowska (mama Kacpra)

To co Państwo czynicie w aspekcie edukacyjnym jest wsparciem dążeń Rodziców do podniesienia wiedzy dzieci.

Tomasz z Olsztyna

Na Uniwersytecie Dzieci najbardziej podoba mi się to, że można wybrać kierunek, który cię interesuje i zdobywać wiedzę, której nie zyskam w szkole. Mogę się wspierać doświadczeniami, które są tutaj przeprowadzane. Prowadzący ciekawie prowadzą wykłady. Prezentują zdjęcia, filmy i interesującą przekazują wiedzę nawet na temat, który wydaje się nieciekawy.

Mikołaj

Wiem już, co chcę robić w przyszłości. Studia jeszcze bardziej mnie w tym utwierdziły.

Łucja

Dzieci, które spotkałam prowadząc zajęcia, są ciekawe świata, zadają dużo pytań nawet pozornie niezwiązanych z tematem - wg mnie to oznaka otwartości umysłu i otwartości na innych ludzi. Spodziewają się, że za każdym rogiem może czekać na nie coś ciekawego i tego szukają. Podczas zajęć, poza poznawaniem głównego zagadnienia, dzieci uczą się współpracy, wykorzystywania prostych rzeczy do naukowych doświadczeń i są zachęcane do rozwijania swojej dziecięcej kreatywności. Moim zdaniem, udział w zajęciach Uniwersytetu Dzieci otwiera wiele okien na fantastyczny świat nauki.

Emilia Skupień, Politechnika Wrocławska

Dzięki prowadzeniu warsztatów dla Uniwersytetu Dzieci miałem okazje sprawdzić się w kontaktach z młodymi studentami. Była to bardzo interesująca przygoda jak i nie lada wyzwanie. Zachęcam wszystkich potencjalnych prowadzących do włączenia się w działania Uniwersytetu Dzieci, gdyż zaspakajanie ciekawości żądnych wiedzy dzieci daje bardzo dużo satysfakcji!

Krystian Skubała, Akademia Muzyczna we Wrocławiu

Projekt Uniwersytet Dzieci, to przedsięwzięcie, które zmienia oblicze edukacji dla najmłodszych. Łączy zabawę i naukę, dając dzieciom to co najważniejsze – możliwość samodzielnego poszukiwania odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania.

Kamila Nadolska

Uniwersytet Dzieci jest wartością nie tylko dla naszych studentów! Praca przy tworzeniu zajęć pozwala uwolnić swoje wewnętrzne dziecko i sprawia, że co chwilę sama zadaję sobie pytania dotyczące tego, co mnie otacza. Możliwość znalezienia odpowiedzi na te pytania i organizowania zajęć z tak wspaniałymi i różnorodnymi ludźmi jest czymś unikatowym.

Natalia Oniszczuk