Rozumiem. Zamknij!

Rekrutacja na studia zdalne 12 do 16 lat

Odkrywaj z nami nowe lądy i sprawdź, jak można poznawać świat we własnym pokoju! Uniwersytet Dzieci w Domu to spotkania z naukowcami inspirowane prawdziwymi seminariami na studiach wyższych. Nastolatek wybiera w ciągu roku dwie specjalizacje, które zgłębia od okiem mentorów. Uczestniczy także w wykładach online z różnorodnych dziedzin, które mają zachęcić go do poszukiwań własnych pasji.

Dzieci są zapisywane na dany kierunek studiów zgodnie z rokiem urodzenia. Zajęcia mają różny stopień trudności:

Jak zapisać młodzież na kierunek Mistrz i Uczeń oraz Nauka do kwadratu?

krok 1
krok 2
krok 3
Nowy student
Załóż konto rodzica w naszym serwisie. Ważne: Przy rejestracji zalecamy podawanie prywatnych adresów mailowych. Załóż konto rodzica
Dodaj profil dziecka Dodaj profil dziecka
od 26 maja na koncie rodzica kliknij: Zgłoś na studia od 26 maja na koncie rodzica kliknij: Zgłoś na studia
Kontynuujący student
Już posiadasz konto rodzica! Już posiadasz konto rodzica!
Już posiadasz profil dziecka! Już posiadasz profil dziecka!
Rodzeństwo kontynuującego studenta
Dodaj profil dziecka Dodaj profil dziecka

1. Prerekrutacja dla Studentów kontynuujących i ich rodzeństwa trwa do 25 maja
  2. Start rekrutacji dla nowych studentów: 26 maja 2021 r.
  3. Rekrutacja trwa do wyczerpania miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  4. Termin płatności za studia to 10 dni od zgłoszenia dziecka.
  5. Potwierdzenie przyjęcia dziecka na studia zostanie przesłane na adres e-mail rodzica/opiekuna.
Lista specjalizacji na kierunku Mistrz i Uczeń w roku akademickim 2021/22
Lista specjalizacji na kierunku Nauka do kwadratu w roku akademickim 2021/22

Dodatkowe informacje dotyczące wyboru specjalizacji

• Ilość miejsc na specjalizacji jest ograniczona, w formularzu wyświetlą się tylko te na które mamy jeszcze wolne miejsca. O dostępności miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Prosimy o wybór specjalizacji, innej niż już realizowane przez studenta do tej pory. Program zajęć jest powtórką z zeszłych semestrów.
  • Nie ma możliwości kontynuacji specjalizacji z I semestru w II semestrze, gdyż będą to dokładnie te same zajęcia.
  • Prosimy o przemyślany wybór specjalizacji, gdyż w trakcie roku nie ma możliwości ich zmiany lub rezygnacji. W wyborze pomogą szczegółowe opisy specjalizacji zawarte powyżej na tej stronie.
  • W przypadku nieosiągnięcia minimalnej liczby uczestników, specjalizacja nie zostanie uruchomiona.
"Bardzo dziękujemy za znakomite zajęcia! Dużo doświadczeń. Wojtek znakomicie się bawił i angażował. Nie mógł się doczekać kolejnych zajęć."

Opłata statutowa i stypendia

Fundacja Uniwersytet Dzieci jest organizacją non profit, co oznacza, że całość pozyskanych środków przeznaczona jest na organizację zajęć i realizację celów statutowych.

Opłata statutowa za cały rok studiów (i działania Fundacji) wynosi 690 zł.

Rok 2020/21
Całość kwoty/ I rata
II rata
Kwota
690 zł / 345 zł
Termin wpłaty
do 10 dni od zgłoszenia dziecka
do 7 grudnia 2021 r

Jak dokonać opłaty? - kliknij
Tylko terminowe dokonanie opłaty za udział studenta/studentów w zajęciach jest gwarancją zapisania dziecka na studia.

Stypendia

Fundacja Uniwersytet Dzieci może dofinansować studia dziecka. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie.

Fundusz stypendialny to wpłaty prywatnych Darczyńców!
Dzięki wsparciu Darczyńców, Uniwersytet Dzieci jest otwarty dla wszystkich. Mogą Państwo przekazać darowiznę i podarować indeks na nowy rok akademicki! #PodarujStypendium

Regulamin studiów na Uniwersytecie Dzieci

Zasady uczestnictwa w zajęciach Uniwersytetu Dzieci określa regulamin.
Prosimy o zapoznanie się z nim. Zgłaszając dziecko na studia akceptują Państwo jego treść.