Przekaż darowiznę i otrzymaj

Wyjątkowy kalendarz inspirowany dziecięcymi marzeniami

2022-01-18
W tym roku Fundacja Uniwersytet Dzieci otrzymała wyjątkowy prezent od TOFU Studio - kalendarz, który powstał na podstawie marzeń dzieci. Spośród nadesłanych przez najmłodszych prac, wybranych zostało 12 i poddanych ilustracyjnym REworkom. Zobacz efekt końcowy!

Dziecięce marzenia okiem ilustratorów

Pomóż nam spełniać dziecięce marzenia!

Dzieci mają wiele marzeń. Hania (7 lat) chciałaby zobaczyć żółtą żyrafę. Adaś (5 lat) postanowił, że zostanie kiedyś rajdowcem. Tytus (4,5 lat) marzy o podróży pociągiem, a Natalia (8lat) o locie samolotem ze swoją ukochaną maskotką - Małpiszonem.

My w fundacji marzymy natomiast o tym, by każde dziecko - niezależnie od płci, statusu materialnego rodziny czy miejsca zamieszkania, miało dostęp do dobrej edukacji i mogło rozwijać swoje pasje i talenty. Wpłacając darowiznę na naszą działalność pomagasz nam je spełnić i doceniasz marzenia dzieci, które stały się bohaterami tegorocznego kalendarza.

W podziękowaniu podarujemy Tobie ten wyjątkowy kalendarz!

Wpłać darowiznę i otrzymaj wyjątkowy kalendarz

Dziękujemy TOFU Studio!

Z całego serca dziękujemy TOFU studio za wybranie naszej fundacji, jako organizacji, do której trafił ten wyjątkowy kalendarz! :) Dziękujemy także wspaniałym ilustratorom, którzy z prac dzieci stworzyli piękne grafiki. Karol Banach, Barrakuz, Jarosław Danilenko, Gosia Herba, Tymek Jezierski, Jan Kallwejt, Hanna Kmieć, Katarzyna Cichorz, Paulina Kozicka, Patrycja Podkościelny, Maria Regucka, Beata Rojek, Maciej Wolański - gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!