Wrocław | Kurs umiejętności społecznych – startujemy!

2024-09-09
Szukasz kursu, który pomoże Twojemu dziecku rozwijać kompetencje społeczne, otworzy je na kontakty z rówieśnikami i ułatwi zrozumienie emocji w trudnych sytuacjach?

Zapraszamy na kurs umiejętności społecznych dla dzieci w wieku 6-10 lat!

Prowadzimy zajęcia w 2 grupach wiekowych:
  • 6-7 lat,
  • 8-10 lat.
Każda grupa warsztatowa liczy maks. 10 uczestników.

Zapisz dziecko na kurs >>
Szczegółowe informacje o zajęciach i zapisach znajdziesz poniżej.

Z nami dziecko lepiej pozna siebie i swoje emocje

Od ponad 10 lat prowadzimy warsztaty kompetencyjne w ramach programu Uniwersytet Dzieci i współpracujemy z psychologami, psychoterapeutami i trenerami, którzy na co dzień wspierają dzieci oraz młodzież w zrozumieniu siebie.

Kurs umiejętności społecznych ma charakter edukacyjny oraz treningowy i pomoże Twojemu dziecku:

– lepiej poznać siebie, swoje emocje oraz funkcjonowanie w grupie;
– doskonalić tworzenie relacji z innymi;
– rozwinąć kompetencje w zakresie samoakceptacji, empatii, własnych granic;
– radzić sobie w sytuacjach konfliktowych.

Kurs Umiejętności Społecznych jest odpowiedzią na wyzwania towarzyszące dzieciom w okresie rozwoju, w którym mały człowiek staje się bardziej samodzielny, rozwija swoją autonomię, ale również kształtuje empatię i zmaga się z intensywnym rozwojem emocjonalnym, w tym z rosnącym znaczeniem grupy rówieśniczej.

Nasz cykl pozwoli Twojemu dziecku lepiej radzić sobie ze zmianami, umożliwi także rozwój jego kompetencji społecznych i ułatwi adaptację w tak ważnym dla niego okresie życia.

Dzieci w wieku 6-7 lat

Zapraszamy na cykl warsztatów psychologicznych dla dzieci w wieku 6-7 lat we Wrocławiu.
Spotkania prowadzi psycholog Natalia Łaba >> czytaj biogram.

Terminy: 16.10, 23.10, 30.10, 6.11, 13.11, 20.11, 27.11, 4.12 (środy)
Miejsce zajęć: Wyspa Mocy. ul. Kazimierza Bartla 7a/2, 51-618 Wrocław
Godzina: 16:30-17:45

Dzieci w wieku 8-10 lat

Zapraszamy na cykl warsztatów psychologicznych dla dzieci w wieku 8-10 lat we Wrocławiu. Spotkania prowadzi Magdalena Kot – pedagożka, socjoterapeutka i edukatorka z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z ludźmi w niemal każdym wieku >> czytaj biogram

Terminy: 15.10, 22.10, 29.10, 5.11, 12.11, 19.11, 26.11, 3.12 (wtorki)
Miejsce zajęć: Wyspa Mocy. ul. Kazimierza Bartla 7a/2, 51-618 Wrocław
Godzina: 16:30-17:45

Rodzicu, przygotowaliśmy również narzędzia dla Ciebie!

• Po każdym spotkaniu otrzymasz praktyczną broszurę zawierającą krótkie podsumowanie zajęć.
  • Przekażemy Ci ćwiczenia, które wykorzystasz do dalszej pracy w domu.
  • Otrzymane narzędzia pomogą Ci wzmocnić relację z dzieckiem.

Jak zapisać dziecko na kurs kompetencji społecznych

• Zapisz dziecko za pomocą formularza >> TUTAJ.
  • Oczekuj na wiadomość e-mail z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia i danymi do przelewu.
  • Opłać kurs.
  • Opłata za uczestnictwo w kursie wynosi 720 zł. O udziale w kursie decyduje kolejność zgłoszeń i dokonanie opłaty.
Regulamin - Kurs umiejętności społecznych