[WAŻNE!] Odwołane zajęcia na Uniwersytecie Dzieci.

2020-03-11
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i w trosce o Państwa bezpieczeństwo, informujemy, że ograniczamy działalność Fundacji Uniwersytet Dzieci.

Do odwołania

Zawieszamy wszystkie wykłady i warsztaty w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Olsztynie i Poznaniu. Odwołujemy także planowane na ten rok akademicki wydarzenia: Dzień z Uniwersytetem Dzieci w Gdańsku, Konferencję dla nauczycieli w Warszawie oraz wykłady i warsztaty dla uczniów uczestniczących w projektach edukacyjnych Uniwersytetu Dzieci w Klasie.

Sytuację monitorujemy na bieżąco i będziemy informować Państwa o ewentualnych zmianach. Zachęcamy także do zapoznania się z oficjalnymi informacjami Ministerstwa Zdrowia o tym, jak chronić się przed koronawirusem.