Kurs z Chemii oraz Kurs z Fizyki dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych

Nowy program Uniwersytetu Dzieci!

2022-09-19
Zapraszamy uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych z całej Polski do udziału w Kursie z Chemii lub Kursie z Fizyki. To zajęcia inne niż w szkole, które pomogą zrozumieć i pokochać te dwie dziedziny nauki. Poznaj szczegóły!

Twoje dziecko może zostać Skłodowską albo Newtonem!

• Spotykamy się dwa razy w tygodniu - 56 godzin lekcji w ciągu roku szkolnego

• Zajęcia odbywają się online, w małych, max 8- osobowych grupach
  • To okazja do utrwalenia i poszerzenia podstawy programowej z chemii lub fizyki

• Nie zabraknie doświadczeń i samodzielnych badań - na tym w końcu polega efektywne i trwałe zdobywanie wiedzy