← Wróć do aktualności

Drzwi Otwarte Uniwersytetu Dzieci w Poznaniu

Zapraszamy rodziców dzieci w wieku 6-11 lat. Już 30 listopada 2019r. odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania. Wydarzenie to będzie okazją do poznania nas bliżej! Opowiemy, jak wygląda studiowanie na Uniwersytecie Dzieci - gdzie i kiedy odbywają się warsztaty i wykłady, jak są zbudowane, co je charakteryzuje i dlaczego nauka poprzez doświadczanie jest tak efektywna! Podpowiemy także, jak założyć konto rodzica i zarejestrować dziecko na zajęcia.

Gdzie? Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej, ul. Piotrowo 2
Kiedy? 30 listopada 2019r. w godzinach 9-12.


Chcesz, żeby Twoje dziecko zostało studentem?

Podczas Drzwi Otwartych dowiesz się, dlaczego warto zapisać dziecko na studia. Opowiemy, jak wygląda studiowanie na Uniwersytecie Dzieci - gdzie i kiedy odbywają się warsztaty i wykłady oraz jak są zbudowane. Będziemy odpowiadać na pytania, przybliżać naszą działalność i pokazywać, jak elektronicznie zarejestrować dziecko na studia.

Twoje dziecko jest już studentem Uniwersytetu Dzieci?

Poznajmy się lepiej! Chętnie odpowiemy na każde pytanie i podpowiemy, jak przenieść Uniwersytet Dzieci do szkolnej klasy. Zapraszamy na Drzwi Otwarte, możesz przyprowadzić znajomych, którzy wahają się czy zapisać dziecko na nasze studia. Pokażemy, że warto rozwijać dziecięcą ciekawość i wytłumaczymy, jak zarejestrować dziecko na zajęcia przez nasz panel.


Poznajmy się w Poznaniu! Chcemy porozmawiać, dlatego serdecznie zapraszamy już 30 listopada - mamy Drzwi Otwarte. :)