Zapraszamy na pierwszy webinar dla firm!

2022-01-21
Webinar Co firmy mogą zyskać ze współpracy z trzecim sektorem? odbędzie się 1 lutego 2022 o godzinie 18:00. Będzie to debata w formie online, w czasie której swoimi doświadczeniami podzielą się trzy ekspertki wywodzące się z organizacji pozarządowym i firm współpracujących stale z NGO.

W jaki sposób współpraca z NGO może pozytywnie wpłynąć na budowanie kultury organizacyjnej firmy? Czego w pracy poszukują pracownicy młodego pokolenia i jaki udział mogą mieć w tym organizacje pozarządowe? Jaką wiedzę można czerpać z trzeciego sektora? Dlaczego współpraca z organizacją pozarządową może być inspirująca?

Na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas debaty pod tytułem: Co mogą zyskać firmy ze współpracy z trzecim sektorem? Uczestniczki dyskusji podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z taką współpracą z perspektywy zarówno firmy, jak i organizacji pozarządowej. W dyskusji wezmą udział trzy ekspertki: Dobrosława Gogłoza (Pomagam.pl), Ewa Krupka (Credit Suisse), Anna Grąbczewska (Uniwersytet Dzieci).

>> Zapisz się na webinar <<