Otwieramy nowy rozdział – jesteśmy na Patronite!

2023-10-04
Rozpoczynamy właśnie kolejny rozdział w relacji z naszymi wspaniałymi Darczyńcami. Otworzyliśmy nową przestrzeń – profil w serwisie Patronite! Mamy nadzieję, że wyruszycie z nami w tę podróż i będziecie tworzyć społeczność Patronów Fundacji Uniwersytet Dzieci. Pozwoli nam to rozwinąć skrzydła i tworzyć jeszcze więcej materiałów, dzięki którym dzieci będą uczyć się z pasją!

Co to znaczy być Patronem?

Jako organizacja non-profit nieustannie szukamy stabilnych źródeł finansowania, które pozwolą nam tworzyć kolejne bezpłatne scenariusze lekcji i projekty. Chcieliśmy, abyście Wy - nasi sympatycy i darczyńcy - mieli przestrzeń, która umożliwiłaby wspieranie naszej działalności w bardziej regularny sposób.

I tak trafiliśmy na Patronite! To miejsce w sieci, które gromadzi różnych, niezależnych twórców i organizacje. Mogą tam znaleźć Patronów, którzy co miesiąc wspierają ich działalność określoną sumą pieniędzy.

Dlaczego Patronite? Ponieważ jestem przekonana, że ta platforma może nam pomóc w zwiększeniu naszej zdolności do pozyskiwania funduszy i wsparcia od społeczności online – mówi Karolina Barnaś, członkini zespołu fundraisingu – Dzięki Patronite będziemy mieli możliwość dotarcia do nowych Darczyńców i zbudowania trwałych relacji z naszymi obecnymi sympatykami. To pomoże nam w dalszym rozwoju naszych edukacyjnych działań na rzecz dzieci i młodzieży, co jest naszym głównym celem jako Fundacji Uniwersytet Dzieci.

Próg wsparcia zależy od darczyńcy i może on w każdej chwili zakończyć przekazywanie wpłat. Za okazane wsparcie Patron otrzymuje drobne upominki od twórcy – by w ten symboliczny sposób podziękować za ten wyjątkowy dar.

Z Patronami nie jesteśmy sami!

Już nie raz pokazaliście nam, że w trudnych momentach, możemy na Was liczyć. Poprzednie zbiórki na produkcję scenariuszy, wyrozumiałość podczas pandemii czy wpłaty podczas webinarów przekonały nas, że warto podjąć kolejny krok.

Zapraszamy Was do dołączenia do grona naszych Patronów!

Dzięki temu będziecie mieć realny wpływ na los polskiej edukacji – bo z materiałów, które tworzymy, korzystają nauczyciele w całym kraju. - Pieniądze przeznaczone na edukację dzieci to najlepsza i najbezpieczniejsza inwestycji. Ryzyko straty jest niewielkie, bo taka inwestycja zawsze w jakimś stopniu się zwróci - mówi Bogusława Łuka, prezeska Fundacji - W świecie, w którym rozwój gospodarczy w dużej mierze oparty jest na wiedzy, inwestycja w kształcenie dzieci i młodzieży ludzi odgrywa kluczową rolę w rozwoju. Inwestując w dzieci, inwestujemy w przyszłość całego kraju.

Wasze wsparcie – nawet to najmniejsze – da nam moc do działania i bezpieczeństwo – tak bardzo potrzebne przy planowaniu dalekosiężnych projektów. Wspaniale jest mieć poczucie, że tworzycie społeczność, która identyfikuje się z misją Fundacji i wspiera ją, przekazując swoje darowizny. Za każdą najdrobniejszą wpłatę będziemy niezmiernie wdzięczni i zrobimy wszystko, by wydać ją jak najlepiej. A pomysłów mamy mnóstwo i wiemy, że dzięki Wam je zrealizujemy – bo z Patronami nie jesteśmy sami!