Dzieci lubią ciasteczka! My też, dlatego wykorzystujemy je do zapamiętywania informacji o tym, jak korzystasz z serwisu, żeby lepiej go do Ciebie dostosowywać.

Rozumiem. Zamknij!
Wykład 14 listopada

Jak zarobić na grach internetowych?

2020-11-10
Zapraszamy 14 listopada o godzinie 10:00 na wykład online dla kierunków Inspiracje (8-9 lat), Tematy (10-11 lat), Mistrz i Uczeń (12-13 lat).

Jak zarobić na grach internetowych?

Czy wiesz, że na liście najlepiej zarabiających gier wszech czasów znajdują się takie tytuły jak Sims, New Super Mario, Call of Duty czy World of Warcraft?

Gry komputerowe są jedną z najbardziej popularnych form spędzania czasu wolnego. Tam, gdzie jedni odnaleźli zabawę i chwilę relaksu, inni dostrzegli potencjalny zysk.

W jaki sposób rozwijał się rynek gier? Kto zarabia na grach komputerowych? Czy każdy, kto lubi grać może stać się biznesmenem?

Podczas wykładu studenci usłyszą odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Dowiedzą się również, w jaki sposób gra trafia na rynek oraz jakie tytuły okazały się sukcesem, a jakie porażką.

Prowadzący - Dominik Starzyk

Mentor w szkole programowania Codecool. Zawodowo zajmuje się nauką programowania dorosłych, pracował także z dziećmi i młodzieżą. Wielki fan gier, w szczególności komputerowych. W wolnych chwilach chodzi po górach i programuje gry.