Dzieci lubią ciasteczka! My też, dlatego wykorzystujemy je do zapamiętywania informacji o tym, jak korzystasz z serwisu, żeby lepiej go do Ciebie dostosowywać.

Rozumiem. Zamknij!
Zapoznaj się z zasadami studiowania na Uniwersytecie Dzieci

Dbamy o bezpieczeństwo naszych studentów!

2020-08-31
Rozpoczynamy nowy rok zajęć na Uniwersytecie Dzieci. W obecnej sytuacji najważniejsze jest dla nas zapewnienie dzieciom, ich rodzicom, Wolontariuszom i naszym pracownikom odpowiednich warunków sanitarnych. Sprawdź wytyczne, które przygotowaliśmy.
  1. Podczas warsztatów będziemy dostosowywać się do aktualnych wymagań GIS, włączając w to liczbę dzieci przebywających w sali i dystans co najmniej 1,5 metra od innych osób.
  2. Liczebność grup zajęciowych będzie dostosowana do wielkości sal, tak by możliwe było zachowanie bezpiecznego odstępu między dziećmi - minimum 1,5 metra.
  3. W przypadku aktywności, które uniemożliwiają zachowanie takiego dystansu, dzieci zostaną poproszone o założenie maseczek ochronnych.
  4. Przestrzenie zajęciowe będą regularnie wietrzone i wyposażone w płyny do dezynfekcji, a Wolontariusze i pracownicy Fundacji zabezpieczeni zgodnie z aktualnymi wymogami (maseczki oraz rękawiczki lub częsta dezynfekcja rąk).
  5. Przygotowaliśmy specjalny dokument, w którym zebrane są zasady uczestnictwa w zajęciach w trakcie pandemii. Można pobrać go poniżej.

WAŻNE!

WARUNKIEM WEJŚCIA DZIECKA NA ZAJĘCIA JEST PODPISANE PRZEZ JEGO RODZICA LUB OPIEKUNA OŚWIADCZENIE, ŻE DZIECKO JEST ZDROWE I MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH. OŚWIADCZENIE DO POBRANIA I WYDRUKOWANIA ZNAJDUJE SIĘ PONIŻEJ.


Na każdy warsztat prosimy o przyniesienie osobnych oświadczeń, nawet na zajęcia odbywające się tego samego dnia. Zapraszamy na zajęcia tylko dzieci zdrowe. Bardzo dziękujemy za współpracę i... nie zapomnijcie maseczek! 
Zasady bezpiecznego studiowania na Uniwersytecie Dzieci w trakcie pandemii