Szczegóły miejsca zajęć:
RECEPCJA: wewnątrz budynku, na drugim piętrze.
SPRAWDŹ LOKALIZACJĘ ZAJĘĆ
PARKING: budynek znajduje się w centrum Warszawy, gdzie znalezienie miejsca parkingowego jest utrudnione. Zalecamy przyjazd komunikacją miejską (najbliższy przystanek: Plac Konstytucji).
Informacje dodatkowe dla rodziców:
Uwaga! Ze względu na czas potrzebny na przygotowanie materiałów do zajęć, warsztaty odbywają się w nieco innych godzinach, niż pozostałe zajęcia bloku. Prosimy o uwagę przy wyborze terminu zajęć
ORGANIZACJA: prosimy, aby na zajęcia przychodziły wyłącznie zdrowe dzieci, bez objawów infekcji.
ODBIÓR: po zajęciach dzieci zostaną przyprowadzone na recepcję.
PUNKTUALNOŚĆ: ze względu na organizację zajęć oraz odpowiedzialność organizatora za uczestników, prosimy o bezwzględnie punktualne przyprowadzanie oraz odbieranie dzieci po zajęciach.
OBOWIĄZKOWO: identyfikator z numerem telefonu do rodzica/opiekuna.
Na zajęciach dzieci będą pracowały w nielateksowych rękawiczkach, wykonując barwniki z produktów spożywczych: buraków, kurkumy, szpinaku, kapusty czerwonej. W razie występowania u dzieci silnych uczuleń prosimy o informację. Ze względu na praktyczny charakter zajęć, może dojść do poplamienia ubrań.