Adiunkt w Instytucie Elektroniki na Wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Na co dzień zajmuje się elektroniką spinową w celu jej wdrożenia w sektorze green IT. Nazywany przez kolegów z pracy "Magnatem AI” – potrafi żonglować najnowocześniejszymi narzędziami tak swobodnie, jakby bawił się nimi co najmniej od dziecka.
Jest fizykiem z krwi i kości, elektronikiem z powołania, a jakby czerpać energię z jego pozytywnego nastawienia, to spokojnie można by zasilić niejeden superkomputer. Prywatnie niepoprawny gadżeciarz, miłośnik wszelkich nowinek technologicznych i propagator rzetelnej wiedzy naukowej.
Jest fizykiem z krwi i kości, elektronikiem z powołania, a jakby czerpać energię z jego pozytywnego nastawienia, to spokojnie można by zasilić niejeden superkomputer. Prywatnie niepoprawny gadżeciarz, miłośnik wszelkich nowinek technologicznych i propagator rzetelnej wiedzy naukowej.