Wolne miejsca na kursy online z chemii i fizyki! Uzupełnij wiedzę, popraw wyniki!

2024-02-26
W marcu startujemy z drugim semestrem dodatkowych zajęć online z fizyki i chemii. Dołącz do grupy, jeśli jesteś w 7 lub 8 klasie; masz trudności z chemią i szukasz kogoś, kto pomoże Ci nadrobić szkolny materiał; brakuje Ci możliwości eksperymentowania podczas lekcji.

Na poziomie podstawowym omawiane są zagadnienia obowiązujące w podstawie programowej dla 7 i 8 klasy szkoły podstawowej.

Dlaczego warto?
  • Przeprowadzisz eksperymenty. Zrozumiesz chemię i fizykę od strony praktycznej, a nie tylko uzgadniania równań reakcji chemicznych.
  • Otrzymasz specyficzne materiały niezbędne do przeprowadzenia doświadczeń. Wyślemy Ci je na początku cyklu.
  • Prowadzący skupi się na Twoich potrzebach dzięki pracy w małej grupie (maks 8-osobowej).
  • Nauka bez wychodzenia z domu –  spotykamy się online w aplikacji MS Teams;
  • Dołączając do grupy w II semestrze, masz dostęp do wszystkich materiałów dydaktycznych z I semestru.
  • Zajęcia prowadzą wykładowcy najlepszych uczelni wyższych, takich jak UJ, UW, PWr, PAN oraz nieprzeciętni nauczyciele.

Szczegółowe informacje i zapisy

KURS Z CHEMII
Kiedy: poniedziałki i środy (22 spotkania)
Start: 11 marca 2024, godz. 18:40
Prowadzi Elżbieta Korzeniak

KURS Z FIZYKI
Kiedy: wtorki i czwartki (22 spotkania)
Start: 12 marca 2024, godz. 18:15
Prowadzi dr Lan Maria Tran

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA WYBRANY KURS?
Formularz zgłoszeniowy uzupełnia rodzic.
>>ZAPISY<<

Opłaty: 50 zł za jedno spotkanie/ 1100 zł za kurs.

Co o naszych zajęciach po I semestrze mówią nasi kursanci?

Zapraszamy Cię na kurs przedmiotowy z chemii i fizyki prowadzony przez najlepszych wykładowców akademickich i dydaktyków. W czasie zajęć uczestnicy eksperymentują, liczą oraz rozwiązują zadania pod czujnym okiem prowadzących. Zajęcia nie tylko pomagają zrozumieć zagadnienia omawiane w szkole, ale rozbudzają także pasję do tej dziedziny nauki.

A co o kursach mówili uczestnicy?

–  „Chciałam się uczyć nowych rzeczy na temat chemii. Oczekiwania zostały spełnione”.
–  „Oczekiwałam zagadnień, które będą wykraczały poza moją aktualną wiedzę, co zostało spełnione”.
–  „Prowadzący ciekawie omawia zagadnienia, odpowiada na dodatkowe pytania”.
–  „Prowadzący ciekawie opowiada na temat różnych zagadnień, umie zainteresować uczestników”.
–  „Najbardziej podobało mi się poznawanie zagadnień, których nie było na lekcjach w szkole i robienie eksperymentów”.
–  „Mogę się pytać, jeśli czegoś nie rozumiałem wcześniej albo nie rozumiem”.
–  „Luźna atmosfera”.

Do zobaczenia na Teamsie!