Przekaż 1,5% i przygotuj dzieci do życia w świecie przyszłości

2024-03-06
Fundacja Uniwersytet Dzieci tworzy projekty edukacyjne dla dzieci, nauczycieli i rodziców.
KRS: 0000270261 Cel szczegółowy: Fundacja Uniwersytet Dzieci 15143.

Już ponad 37 000 małych studentów Uniwersytetu Dzieci mogło poznać uczelnie i rozbudzić naukową pasję. Co najmniej 340 000 uczniów skorzystało z lekcji udostępnionych przez Uniwersytet Dzieci w Klasie!

Te liczby imponują, prawda? Ale my jesteśmy ambitni i z naszymi naukowymi projektami chcemy dotrzeć do każdej szkoły i każdego dziecka w Polsce.

Z Twoim wsparciem to realne!

Przekaż nam 1,5%, abyśmy dalej mogli:
  • uczyć krytycznego myślenia i pomagać dzieciom w zdobywaniu wiedzy,
  • przygotowywać darmowe projekty dla uczniów, nauczycieli i dyrektorów,
  • organizować bezpłatne webinary dla dorosłych.

Aby środki trafiły do naszej fundacji po wybraniu KRS konieczne jest dopisanie celu szczegółowego. Informacje poniżej:
Cel szczegółowy: Fundacja Uniwersytet Dzieci 15143

Dobra edukacja to klucz do przyszłości – przekaż 1,5% >>

Szczegółowa instrukcja – jak przekazać 1,5%

1. Wejdź na stronę podatki.gov.pl, wybierz e‑Urząd Skarbowy, a potem Twój e‑PIT.
2. Zaloguj się, uzupełnij dane i wypełnij wymagane pola.
3. W polu 147. wpisz lub wybierz z listy KRS: 0000270261, a następnie wypełnij cel szczegółowy: Fundacja Uniwersytet Dzieci 15143.
Nie mamy jeszcze statusu OPP – korzystamy z uprzejmości Fundacji Młodzi Młodym, dlatego tak ważne jest podanie celu szczegółowego.
4. Zaznacz zgodę na przekazanie nam informacji o 1,5% podatku.
5. Zaakceptuj i wyślij zeznanie.

Dziękujemy! Wpływasz na przyszłość dzieci, czyli na naszą wspólną przyszłość!