Współpraca i wsparcie

Jesteśmy organizacją non-profit i chcemy, by jak najwięcej dzieci rozwijało swoje talenty i pasje.
To nasi Darczyńcy i Partnerzy sprawiają, że jest to możliwe.

Współpraca

Jesteśmy organizacją non-profit i chcemy, by jak najwięcej dzieci rozwijało swoje talenty i pasje. To nasi Darczyńcy i Partnerzy sprawiają, że jest to możliwe.

Zaangażuj się i sam zdecyduj jak chcesz nam pomóc!

Sprawdź jak wesprzeć Fundację Uniwersytet Dzieci:

Pomóż nam

Fantastyczne warsztaty z naukowcami, doświadczenia, dziecięca radość
z odkrywania świata - to oferta Fundacji Uniwersytet Dzieci.

Twoje wsparcie pomoże nam się rozwijać.

Przekaż darowiznę

Chcesz wspierać tradycyjnie?
nr konta: 37 1240 4533 1111 0010 3573 4438
tytułem: darowizna na cele statutowe

Wpłacając dowolną kwotę pomagasz nam w organizacji zajęć dla naszych studentów i rodziców, rozwijasz projekt wolontariat i budujesz fundusz stypendialny dla uboższych dzieci.

Od wielu lat współpracujemy z biznesem, instytucjami i uczelniami.Wspólnie realizujemy projekty dla tysięcy dzieci. Łączy nas jeden cel: inwestycja w edukację kolejnych pokoleń.

Jesteś naukowcem lub ekspertem w swojej dziedzinie? Chciałbyś podzielić się swoją wiedzą i pomóc dzieciom zrozumieć świat? Zapraszamy do współpracy - satysfakcja gwarantowana.

Masz inny pomysł na współpracę? Napisz do nas:
Jagoda Dziuba +48 535 332 182 jagoda.dziuba@ud.edu.pl
Fundacja Uniwersytet Dzieci, ul. Mydlarska 4, 30-703 Kraków
KRS 0000279712 | NIP 679-294-11-63 | REGON 120472387

Opinie rodziców, dzieci i wolontariuszy

Pamiętam, kiedy mój 9 letni syn zapytał mnie czy mógłby przestać chodzić do szkoły podstawowej, a za to codziennie przyjeżdżać na Uniwersytet Dzieci. To było dla niego coś ważnego - indeks, którego u niego w klasie nikt nie miał. Ten indeks przedstawił jako swój atut w rozmowie kwalifikacyjnej do gimnazjum. Był bardzo z tego dumny. No i został przyjęty.

Joanna (mama Romana)

Na Uniwersytecie Dzieci najbardziej podoba mi się to, że można wybrać kierunek, który cię interesuje i zdobywać wiedzę, której nie zyskam w szkole. Mogę się wspierać doświadczeniami, które są tutaj przeprowadzane. Prowadzący ciekawie prowadzą wykłady. Prezentują zdjęcia, filmy i interesującą przekazują wiedzę nawet na temat, który wydaje się nieciekawy.

Mikołaj

To co Państwo czynicie w aspekcie edukacyjnym jest wsparciem dążeń Rodziców do podniesienia wiedzy dzieci.

Tomasz z Olsztyna

Uniwersytet Dzieci to wspaniała inicjatywa. Polecam ją zawsze wszystkim znajomym. Mój syn jest bardzo zadowolony z zajęć, bo wykraczają poza program zajęć szkolnych. Jeżeli ktoś chce rozwijać dziecko, to Uniwersytet Dzieci jest najlepszym miejscem.

Anna Lesiakowska (mama Kacpra)

Wiem już, co chcę robić w przyszłości. Studia jeszcze bardziej mnie w tym utwierdziły.

Łucja
Przyjaciele Uniwersytetu Dzieci
Piotr Metz

Radiowy dziennikarz muzyczny

Dzieci mogłyby nas uczyć otwartości umysłu, bezkompromisowości i łatwości przyswajania nowych wyzwań. Zazdroszczę im tego, jednocześnie dopingując je do zmieniania świata na lepsze. Dlatego trzymam kciuki za Uniwersytet Dzieci, który ewidentnie wymyślił to wcześniej niż ja. I chwała mu za to.

Kasia Stoparczyk

Dziennikarka radiowa i telewizyjna

Uniwersytet Dzieci daje alternatywę w poznawaniu świata, szansę na znalezienie autorytetów, możliwość poszukiwania i rozpoznawania swoich pasji i umiejętności, nowe przyjaźnie i, co najważniejsze, odnajdywanie w tym wszystkim samego dorastającego siebie!

Grzegorz Kasdepke

Pisarz dla dzieci i młodzieży

Uniwersytet Dzieci jest tak naprawdę szkołą dla nas, dorosłych wykładowców - bo zmusza do mówienia w sposób jasny i zrozumiały o skomplikowanych nawet sprawach. Kto tego nie potrafi, dostanie tu niezłą nauczkę. Komu się uda, otrzyma najcenniejsze honorarium świata - szczery uśmiech dziecka!

fot. Kuba Cera
Renata Mauer

Strzelczyni i działaczka samorządowa

Uniwersytet Dzieci to wspaniały pomysł na zaspokojenie dziecięcej ciekawości - sposób na otwarcie przed dziećmi świata nauki. Z nauką ma związek wszystko, co dzieje się w nas i wokół nas - wszystkie dziedziny naszego życia.

Radek Brzózka

Dziennikarz telewizyjny

Świat popychają do przodu ludzie z otwartymi głowami, szerokimi horyzontami, pasją i niezaspokojonym głodem wiedzy, a Uniwersytet Dzieci działa na nich jak magnes! Największą zasługą Uniwersytetu Dzieci jest to, że z energią rozwija potencjał fantastycznych dzieciaków. Jestem pewien, że nowa platforma internetowa pomoże Uniwersytetowi Dzieci jeszcze skuteczniej docierać do swoich odbiorców i zarażać pasją kolejne pokolenia. Jestem za!

Paweł Papke

Wielokrotny reprezentant Polski w piłce siatkowej

Na Uniwersytecie Dzieci nie ma rzeczy niemożliwych. Ta inicjatywa to wielkie wyzwanie i niezwykła radość dla dzieci i ekspertów z różnych dziedzin, także sportu. Zapraszam do wspierania tego projektu.

Partnerzy i instytucje wspierające
Inwestycja w edukację dzieci to odpowiedzialne zaangażowanie w przyszłość naszego społeczeństwa. Nowoczesne programy i narzędzia edukacyjne służą rozwojowi potencjału, drzemiącego w młodych ludziach, a zarazem współczesnego świata. Pomagają nam ci, którzy cenią innowacyjne myślenie i chcą mieć swój wkład w rozwój cywilizacyjny naszego społeczeństwa.
Nasi partnerzy:
  • Uczelnie
  • Organizacje kultury i nauki
  • Firmy i otoczenie biznesu
  • Wydawnictwa