Specjalizacja: Projektowanie gier (Construct 2)

Upowszechnienie się komputerów oraz smartfonów spowodowało, że wirtualne gry stały się wszechobecne. Według specjalistów jest to dopiero początek rewolucji, która czeka nas w tej dziedzinie. Studenci, podczas zajęć pod okiem projektanta gier, przejdą przez kolejne etapy tworzenia gry komputerowej. Poznają podstawy programowania i pracy z programem do pisania gier – Construct 2.

Uczestnicy zajęć stworzą też własne projekty gier. Dowiedzą się, jak „podpinać” grafikę oraz wprowadzać bohaterów w ruch. Poznają zasady implementacji gier oraz udoskonalania mechanik w swoich projektach. Na ostatnim seminarium studenci zaprezentują stworzone przez siebie gry.

WAŻNE! Warunkiem uczestnictwa w seminariach jest system operacyjny Ms Windows.
Jeśli Twoje dziecko zainteresowane jest tą specjalizacją - napisz maila na adres: specjalizacje.online@ud.edu.pl i podaj nazwę specjalizacji, którą wybiera na semestr wiosenny.