Rozumiem. Zamknij!

Już wkrótce - Uniwersytet Dzieci w Gdańsku!

2020-02-03
Karolina Depta
Cieszymy się, że otwieramy kolejny ośrodek Uniwersytetu Dzieci! Tym bardziej, że nasze działania wspiera Uniwersytet Gdański. Zapraszamy dzieci w wieku 6-9 lat na kreatywne zajęcia w Gdańsku. Rekrutacja na studia rusza już w maju. Bądź na bieżąco - zapisz się do naszego newslettera!

Jakie zajęcia przygotowaliśmy dla uczniów?

Małych studentów z Gdańska zaprosimy na dwa kierunki studiów, dostosowane do wieku i możliwości rozwojowych dzieci:
Odkrywanie (dla 6 i 7 latków) > 14 zajęć (12 warsztatów i 2 wykłady)
Inspiracje (dla 8 i 9 latków) > 21 zajęć (13 warsztatów i 8 wykładów)

Zajęcia podzielone są na cztery bloki tematyczne, poruszające tematy z zakresu nauk: przyrodniczych, humanistycznych, społecznych, technicznych, matematycznych.

Co wyróżnia Uniwersytet Dzieci w Gdańsku?

> Naszym studentom otwieramy drzwi do najciekawszych miejsc wiedzy i nauki takich jak laboratoria, uniwersyteckie aule czy muzea i centra kultury.
> Zajęcia prowadzone są przez ekspertów: naukowców, artystów, dziennikarzy czy przedsiębiorców.
> Rozwijamy u dzieci kluczowe kompetencje, potrzebne w dorosłym życiu m.in. twórcze i krytyczne myślenie, współpraca i rozwiązywanie problemów.
> Warsztaty prowadzone są według naszej autorskiej Metody Pytań i Doświadczeń.

Rekrutacja rusza już w maju!

Bądź na bieżąco z rekrutacją na Uniwersytet Dzieci w Gdańsku!