6-14 lat (dzieci urodzone w latach 2010-2018)

Studia stacjonarne

Rekrutacja rusza 22 maja! Nie zwlekaj z zapisem – do 3 czerwca możesz skorzystać z atrakcyjnej zniżki.

Na Uniwersytet Dzieci zapraszamy dzieci w wieku 6-14 lat. Nasza oferta zajęć naukowych skierowana jest do wszystkich dzieci, dlatego nie mają znaczenia szczególne umiejętności, osiągnięcia w nauce itp. Rok akademicki trwa od września do czerwca. Jesteśmy w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu.

Jak zapisać dziecko na studia?
Jeśli nie masz konta rodzica, załóż je i dodaj profil dziecka. Od 22 maja będzie dostępny przycisk „Zgłoś na studia” i możliwość opłaty.

Uwaga: Dzieci w wieku 12-14 lat wybierają dodatkowo dwie specjalizacje. Po jednej na semestr.

Zobacz ofertę