Organizacja roku i harmonogram publikacji

Odrabianie zajęć na Uniwersytecie Dzieci

2020-09-03
Zaczynamy odrabianie warsztatów niezrealizowanych w semestrze wiosennym! Pierwsze zajęcia odbędą się już 5 września, a informacje o nich znajdą Państwo w panelu rodzica oraz w planie zajęć pod opisem kierunków studiów. Zajęcia nowego roku akademickiego rozpoczynamy w październiku.
Kiedy odbędą się zajęcia?
Czy muszę wziąć ze sobą indeks?
A co z bezpieczeństwem?

Nowe terminy i tematy zajęć
Jesteśmy w trakcie przygotowywania warsztatów i sukcesywnie będziemy ogłaszać nowe terminy w planie zajęć pod opisem kierunku studiów oraz w panelu rodzica. Odrabianie zajęć wyjątkowo może odbywać się w tygodniu, natomiast nowy rok akademicki planujemy realizować standardowo, w soboty.

Informacje na temat kolejnych zajęć pojawią się:
  • 3 września,
  • 7 września,
  • 10 września,
  • 14 września,
  • 17 września,
  • 21 września.

Po każdej nowej publikacji wysyłamy też mailing z informacją o nowych terminach - prosimy sprawdzać skrzynki pocztowe (także folder z Ofertami i Spamem)!

Miejsca zajęć
Z powodu niewystarczającej liczby sal udostępnianych nam na uczelniach zajęcia mogą odbywać się w różnych, niecodziennych miejscach. Niezależnie od przestrzeni, będziemy dbać o bezpieczeństwo dzieci i dorosłych.

Bezpieczeństwo na zajęciach

Prosimy przybyć do recepcji 15 minut przed rozpoczęciem zajęć. Tym razem indeks nie będzie potrzebny - aby zminimalizować kontakt z wolontariuszami, zrezygnowaliśmy z przybijania pieczątek na recepcjach.
  • Aby dziecko mogło uczestniczyć w zajęciach Uniwersytetu Dzieci, konieczne jest zapoznanie się rodzica z Zasadami Bezpieczeństwa
  • Przed zajęciami rodzic lub opiekun zobowiązany jest dostarczyć podpisane oświadczenie, że dziecko jest zdrowe i nie ma przeciwwskazań do udziału w zajęciach. Oświadczenie do pobrania znajduje się w panelu rodzica oraz na stronie. Na każde zajęcia, nawet w ramach jednego dnia, należy mieć osobne oświadczenie - osoby na recepcjach nie będą wpuszczać na zajęcia bez podpisanego dokumentu.
  • Prosimy o zaktualizowanie numeru telefonu w panelu rodzica. Może być on potrzebny na przykład, gdy dziecko źle się poczuje.
  • W razie jakichkolwiek objawów kaszlu, duszności, podwyższonej temperatury czy złego samopoczucia, prosimy, żeby zostać w domu. Zapraszamy na zajęcia tylko osoby w pełni zdrowe!
  • Rodzicu, pomóż nam świetnie zrealizować zajęcia dołącz do Straży Rodzicielskiej - o szczegółach poinformuje Cię nasz koordynator przed zajęciami.